درباره ما

شرکت کولر هوایی آبان، یک شرکت سهامی خاص درشیراز، در سال 1375 تاسیس شد. شرکت کولر هوایی آبان، در زمینی به مساحت 105000 مترمربع واقع در شمال غربی شیراز تاسیس شده که زیر بنای تولید، مساحتی بالغ بر26500 مترمربع از کل مساحت کارخانه را در بر گرفته است.

شرکت کولر هوایی آبان در زمینه های مهندسی، طراحی، تولید و تامین، نصب و راه اندازی سیستم های انتقال حرارت در حوزه های نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی، سیستم های خنک کن مستقیم و غیر مستقیم نیروگاهی، پکیج های فرآیندی و پکیج های آب خنک کن برای کاربردهای مختلف، فعالیت دارد.

شرکت کولر هوایی آبان با تعهد پیشرفت روش در مدیریت زنجیره تامین، عرضه یکپارچه و مدیریت تقاضا در سراسر مشتریان، فروشندگان و شرکتهای تابعه، با مسئولیت اولیه برای ایجاد ارتباط بین عملکرد کسب و کار بزرگ و فرآیندهای کسب و کار را به یک مدل کسب و کار عملکرد منسجم و بالا. رضایت مشتری در اولویت سیاست های صنعتی و تجاری ما می باشد.

      کولر هوایی آبان با انجام روش های پیشرفته و مسئولیت پذیری عمده در مدیریت زنجیره تامین ، مدیریت عرضه و تقاضا ی مشتریان، فروشندگان و شرکت های تابعه، برای ایجاد ارتباط بین عملکرد کسب و کار بزرگ و فرآیندهای کسب و کار به یک مدل کسب و کار، عملکرد منسجم وبا کارایی بالا یی را در بازرگانی ایفا می­کند

رضایت مشتری اولویت های سیاست های صنعتی و تجاری ما را تعریف می کند

Certificate:

شرکت آبان موفق به اخذ تاییدیه های زیر شده است:

ISO 9001:2007, ISO/TS 29001:2008 and OHSAS 18001:2007

ACC vision and mission

ما یکی از بزرگترین تامین کنندگان / ارائه دهندگان ایرانی تجهیزات و خدمات در زمینه های مختلف از جمله صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی و فولاد خواهیم شد.

ارائه دهنده تجهیزات  بهینه سازی شده و خدمات در زمینه های مختلف از جمله نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه ها و صنایع فولاد

محصولات :

کولر هوایی :

مبدل حرارتی هوا ی سرد (کولر) دستگاه ایی است برای رد کردن گرما از یک مایع یا گاز به طور مستقیم به هوای محیط. وقتی که مایعات و گازها خنک می شود، دو منبع با هزینه نسبتا کم، برای انتقال گرما به  آب و هوا به راحتی در دسترس وجود دارد. مزیت قابل توجه کولرهوایی این است که یه آب نیاز ندارد، به این معنی که نیازی نیست تجهیزات در نزدیکی تامین کننده آب خنک قرار داده شوند. علاوه بر این، مشکلات در ارتباط با درمان و دفع آب همگام با مقررات دولت و نگرانی های زیست محیطی پر هزینه تر شده اند

مزایای استفاده از کولرهای هوایی:

نصب و راه اندازی آسان

هزینه های نگهداری پایین
انعطاف پذیری برای هر گونه کارخانه

اثرات پایین زیست محیطی

کجا از کولرهای هوایی می توانیم استفاده کنیم؟

مبدل های حرارتی هوا خنک کاربرد هایی در پوشش طیف گسترده ای از صنایع و محصولات مانند نفت گاز، پتروشیمی و پالایشگاه ها، بسته های کمپرسور گاز، چگالش گازدارد.

Component:

بخش عمده ایی که در کولرهای هوایی استفاده می شود

مبدل های حرارتی هوا خنک از اجزای زیر تشکیل شده است

TOP